CAT | ESP | ENG
OFERTA ACADÉMICA
Grupo CETT

DIRECCIÓN DE FORMACIÓN

Dr. EUGENI OSÁCAR

E.Osacar@cett.cat

 

COORDINACIÓN   DE ESTUDIOS

 

 

 

Gestió Turística del Patrimoni Cultural i Natural

Dra. LAIA COMAS

Laia.Coma@cett.cat

Gestió Turística de les Destinacions Urbanes

Dr. JAUME FONT

DANIEL IMBERT-BOUCHARD

Jaume.Font@cett.cat

Daniel.Imbert@cett.cat

Gestió Turística del Patrimoni Culinari i Gastronòmic

EMMA PLA

Emma.Pla@cett.cat

 

APELLIDO

NOMBRE

EMAIL

ABAD ESTEVE

JOAN DOMENEC

jabad@cett.cat

ALCALDE BARALDES

JAUME

digitbcn@cett.cat

ALLUÉ ESTEVE

JOSÉ M

idealudica@cett.cat

ARIAS SANS

ALBERT

 arias.sans@cett.cat

BALUJA BARREIRO

JOSEP

jbaluja47@cett.cat

BARCELÓ AGUILÓ

GEMA

gemma.barcelo@cett.cat

BERTOMEU GALINDO

ISABEL

isberto@cett.cat

BOJ CULLELL

ISABEL

scholactiva@cett.cat

BOSCH PASCUAL

LLUIS

lboschp@cett.cat

BOZZANO

ANNA

anna@cett.cat

BUSQUETS FÀBREGAS

JAUME

jbusquets@cett.cat

CABALLÉ RIVERA

ALBA

caballera@cett.cat

CABRÉ MASSOT

MONTSERRAT

tate@@cett.cat

CÁNOVAS HERRERIAS

CESAR

Cesar.Canovas@cett.cat

CAPELL MANZANARES

JUAN MIGUEL

 Capell.manzanares@cett.cat

CASANOVAS IBAÑEZ

OSCAR

Oscar.Casanovas@cett.cat

COLL RIBA

JOAN

joancoll@cett.cat

COLMENERO LARRIBA

MANEL

mcolmenero@cett.cat

COMA GUITART

JOSEP

josepcoma@cett.cat

COMA QUINTANA

LAIA

Laia.Coma@cett.cat

COURET

CAROLINE ISABELLE

carolinecouretv@cett.cat

CRESPO ANTON

ISABEL

Isabel.Crespo@cett.cat

CUSCO PUIGDELLIVOL

EDUARD

ecuscop@cett.cat

DÍAZ GONZÁLEZ

ANGEL

adiaz@cett.cat

DOMÈNECH MONTAGUT

MONTSERRAT

mdomenechmon@cett.cat

DOMÍNGUEZ BOLAÑOS

CRISTIAN

cristian.dominguez30@cett.cat

FONT GAROLERA

JAUME

Jaume.Font@cett.cat

FONT URGELL

XAVIER

fontux@cett.cat

FUERTES FUERTES

ESTHER

esther.fuertes@cett.cat

GARCIA FUERTES

MARIA PILAR

pilargarcia@cett.cat

GARCIA SORRIBES

GLORIA

Gloria.Garcia@cett.cat

GONZÁLEZ GÓMEZ

RAFAEL

rafael.gonzalez@cett.cat

GONZÁLEZ MILÀ

ENRIC

egonzalezm@cett.cat

GRAU PARRAMON

SILVIA

sgrau@cett.cat

GREVTSOVA

IRINA

irina.grevtsova.bcn@cett.cat

IMBERT-BOUCHARD RIBERA

DANIEL

Daniel.Imbert@cett.cat

IZQUIERDO FERNANDEZ

SUSANNA

sizquierdo@cett.cat

LENIZ SANCHEZ

MAR

marleniz@cett.cat

LÓPEZ BENITO

Mª VICTORIA

lopezbenito@cett.cat

LÓPEZ CARRILLO

ENRIC

Enric.Lopez@cett.cat

LÓPEZ SERRA

DANIEL

Daniel.Lopez@cett.cat

LUGO GENEROSO

ISABEL

Isabel.Lugo@cett.cat

MARCH SARLAT

EVARIST

March.sarlat@cett.cat

MARÍN MAYOL

AMANDA

amanda.marin@cett.cat

MARTÍNEZ GIL

TÀNIA

tania.martinezgil@cett.cat

MINGORANCE I RICART

F. XAVIER

fxmingorance@cett.cat

MIQUEL ARASA

ARIADNA

amiquel@cett.cat

MIRALBELL  IZARD

ORIOL

Oriol.Miralbell@cett.cat

MONGAY CASTRO

VALENTÍ

vmongay@cett.cat

MORA GÓMEZ

DAVID

david@cett.cat

MORENO ROCA

EDUARD

morenoredu@cett.cat

NGO

EUREKA JOY

alegria.ngo@cett.cat

NICOLAU MARTÍ

ANTONIO

anicolau@cett.cat

OÑA VIZCAINO

GEMMA

gona@cett.cat

OSÁCAR MARZAL

EUGENI

E.Osacar@cett.cat

PARÉ VIDAL

ANNA

anna.pare@cett.cat

PLA RUSCA

EMMA

Emma.Pla@cett.cat

PRATS JOANIQUET

CARME

carme.gencat@cett.cat

RECASENS VERT

BERNAT

bernat.recasens@cett.cat

RIBAS SERRA

JOAN

joanribas@cett.cat

ROCA BLANCH

ESTANISLAU

Roca.blanch@cett.cat

RODRÍGUEZ PÉREZ

ANA

Ana.Rodriguez@cett.cat

RODRIGUEZ SOMOVILLA

IGNACIO

ignacio@cett.cat

SÁEZ GIOL

LLUÍS

lluis.saez@cett.cat

SALLÉS TENAS

NEUS

nsalles@cett.cat

SÁNCHEZ GÓMEZ

LYDIA

lsanchezg@cett.cat

SANTACANA MESTRE

JOAN

jsantacana@cett.cat

SERRA PERUCHET

MARTA

mserra@cett.cat

SERRA ROTÉS

ROSA

serrarr@cett.cat

SERRANO MIRACLE

DAMIÀ

serranomdm@cett.cat

SERRAT MULÀ

RAMÓN

Ramon.Serrat@cett.cat

SIBINA TOMÁS

JUAN

joansibina@cett.cat

SUÑOL FERRER

XAVIER

xsunolf@cett.cat

TAULE DELOR

MARIANGELA

mtaule@cett.cat

TERÉS I RIOS

MARTÍ

marti@cett.cat

TORRENT QUERALT

PATRICK

ptorrent@cett.cat

TORRES DELGADO

ANNA

Anna.Torres@cett.cat

TORRICO SIERRA

ROSA MARIA

rosa_torrico@cett.cat

TREIG MARTINEZ

BLANCA

btreig@cett.cat

UBIDE I MARCET

ÒSCAR

oscar@cett.cat

URGELL PLAZA

FERRAN

furgell@cett.cat

VALLS BOFILL

AROLA

arola@cett.cat

VÁZQUEZ TERUEL

LIDIA

lidiavazquez@cett.cat

 

Última modificación 23/11/2016