Ha oblidat la seva clau?
CAT | ESP
Que és CETT Alumni?

Junta Directiva CETT Alumni

Presidenta
Maria Teresa Díaz Comas

Directora Operacions Catalunya-Balears a EUROCERT. Professora i Auditora Sector Turístic i Educatiu.
operacionescat@euro-cert.es
Vicepresident
Jordi Sala Serra

Director RRHH de l'hotel Arts
jordi.sala@ritzcarlton.com
Tresorera
Elisabet Ferrer Fernández

Gerent Grup CETT i Directora de l'hotel Alimara
elisabet.ferrer@cett.cat
Secretària
Elisenda Farràs i Bigas

Directora Serveis al Col.legiat Col·legi Oficial de Psicologia de Catalunya
efarras@copc.ca
Vocal
Neus Carruesco Mari

Sòcia - Directora Ouisellyou
neus.carruesco@ouisellyou.com
Vocal
Jordi Palou Beser

Director F&B corporatiu per Europa d'H10 hotels
jordi.palou@h10hotels.es
Vocal
Damià Serrano Miracle

Responsable de laboratori de Turisme de la Diputació de Barcelona
serranomdm@diba.cat
Vocal
Helena Puig Cros

Relacions Internacionals EUHT CETT-UB
helena.puig@cett.es
Vocal
Jordi Tell Romany

Director hotel Acta Atrium Palace
j.tell@actahotels.com
Vocal
Roberto Torregrosa Sánchez

Director Zona d'hotels, Prats Fatjó Catering & Col·lectivitats
roberto.torregrosa@husa.es

Ainhoa Carballido Risco

Coordinadora de CETT Alumni, Marketing & Social Media Manager
cettalumni@cett.cat